Melekler Korusun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melekler Korusun

Melekler Korusun Dizisi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Ziyaretci defteri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Serkan Altunorak: "Senaryoyu önceden biliyoruz''

YazarMesaj
e_s_r_a
yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 8

Serkan Altunorak: "Senaryoyu önceden biliyoruz'' Empty
MesajKonu: Serkan Altunorak: "Senaryoyu önceden biliyoruz''   Serkan Altunorak: "Senaryoyu önceden biliyoruz'' EmptyPaz Ocak 25, 2009 5:39 pm

Serkan Altunorak: "Senaryoyu önceden biliyoruz"
'Melekler Korusun'da rol alan Serkan Altunorak, bir çok dizinin aksine, olayların akıbetini bildiklerini söyledi.Show TV'de kısa bir süre önce başlayan 'Melekler Korusun' dizisinin oyuncularından Serkan Altunorak, Cine5'te yayınlanan 'CineCity' programının konuğu oldu.
Bu diziyi kabul etmesindeki en büyük etkenin, hikayenin aynı kişiler etrafında dönmemesi olduğunu ifade eden Altunora, "Dizide hikaye bir kişinin ya da iki kişinin ilişkisi üzerine dönmüyor. Oradaki karakterlerin hepsinin kendine ait bir hikayesi var. 13. bölümde ben ne yapacağımı gerçekten biliyorum. Sadece benim değil diğer karakterlerin de senaryoda nereye gideceğini biliyoruz" diye konuştu.
Senaryonun gidişatını bilmenin bir oyuncu açısından önemine de değinen Altunorak, dizinin yapımcılığını üstlenen Tim's Prodüksiyon'un da bu konudaki özenine dikkat çekti ve şöyle konuştu:
"Gerçekten senaryoyu bilerek oynamak çok keyifli. Yoksa öteki türlü çok stresli oluyor. Mesela bir oyun yapıyorsun, ertesi gün bir başka senaryo geliyor ve senin o yaptığın oyuna tamamen ters bir senaryo oluyor. Onu düzeltmeye çalışıyorsun. Ben bunlara çok dikkat eden bir oyuncu olduğum için beni çok rahatsız ediyor. Böyle bir senaryoyla ve bu kadar işine yatırım yapan, kadrosuna özenli seçen bir yapım şirketiyle çalışmak çok keyifli."

KAYNAK: Televizyon Gazetesi

Serkan Altunorak: "Senaryoyu önceden biliyoruz''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serkan Altunorak - Biyografisi
» Serkan Altunorak ile Röportaj
» Serkan Altunorak’ın EN’leri